Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Bölgesel Zayıflama Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Monalisa Sağlıklı Güzellik Kilo vermek kadar bölgesel zayıflama da birçok kişi tarafından merak edilen bir konu. Göbeğimi nasıl eritirim, basenlerimdeki fazlalıklardan nasıl kurtulurum? Biz beslenme ve diyet uzmanlarının en çok duyduğu sorular arasında. Dışarıda yemek yerken yan masamda oturanlar veya danışanlarımız ya da yürüyüş yaparken karşılaştığım herkes aynı ruh hali içinde. Size bölgesel zayıflamayla ilgili çok önemli bir sır vereceğim: Ne yazık ki böyle bir şey yok. Bölgesel zayıflama bir şehir efsanesidir. Bölgesel kilolarınızdan tamamen kurtulma gibi şansınız maalesef yok. Üzgünüm büyük armut kilo verince küçük armut aynı şekilde büyük elma kilo verinde küçük elma olur; sadece diyet yaparak bunu değiştiremezsiniz. İlaç ve kremlerle bölgesel yağlarınızı sihirli bir şekilde yok edemezsiniz.
Biz yiyeceklere adres veremeyiz, hangi bölgedeki depo yağların yakılacağına genetik şifreniz karar verir. Sadece kalça eriten diyet veya sadece göbeği yakan egzersiz olmaz. Kalori kısıtlaması depo yağların yakılmasını sağlar, egzersizse kas kuvvetini artırarak kasın yağ yakma kapasitesini artırır ve enerji harcamasıyla kalori yakımına destek olur. Vücudu bandajlamak, bacağa naylon sarmak, terleten şortlar giymek, su ve para kaybından başka işe yaramaz.

Bölgesel Zayıflamada Uygulanacak Teknikler Yöntemleri:

Göbek, basen, bacak gibi birçok bölge için ayrı yöntemler kullanılmaktadır. Bunlar için çeşitli egzersiz yöntemleri ve diyet listesi hazırlanmalı. aşağıda bölgesel zayıflama için egzersiz hareketleri bulunmaktadır. linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.